Nasza strona używa plików cookies do prawidłowego działania OK Zobacz regulamin

Od projektowania po sprzedaż – działalność naszej firmy

Producent kalendarzy, druk kalendarzy, kalendarz JotanW produkcji kalendarzy, notesów i karnetów świątecznych możemy poszczycić się już ponad 20 letnią tradycją. Zdobywane przez lata doświadczenie, pozwoliło zoptymalizować ofertę naszych produktów w zakresie produkcji, wzornictwa i potrzeb klientów. Corocznie zmieniamy szatę graficzną naszych wzorów, dostosowując ją do aktualnych trendów i wymagań odbiorców. W każdym nowo wydanym katalogu znajdą Państwo szereg nowych tematów i oryginalnych projektów, dzięki czemu nasza oferta cieszy się dużym uznaniem wśród naszych klientów.

Ponad 20-letnie doświadczenie naszej firmy jako producenta kalendarzy pozwala na optymalizację oferty pod wymogi klientów. Regularnie wydawane katalogi nowych projektów i wzorów są zgodne z obecnie panującymi trendami, dzięki czemu oferta firmy trafia zarówno do stałych odbiorców jak i zdobywa nowych.

Jako producent kalendarzy jesteśmy liderem rynku kalendarzy książkowych, planszowych, kalendarzy trójdzielnych oraz notatników. Wypracowana pozycja nie pozwala na obniżenie lotów, wymaga stałej pracy i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zespołu. Profesjonalna obsługa, najwyższa jakość oferowanych produktów, atrakcyjne wzornictwo oraz atrakcyjne ceny to cechy, które są nieodłączną częścią firmy.

Działalność firmy, która na polskim rynku pojawiła się w 1990 roku, rozpoczęła się od lokalnej drukarni reklamowej. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Ogromne zaplecze, które realizuje każdy etap produkcji, poczynając od projektowania, poprzez druk, oprawianie i zdobienie, na działach handlowym i logistycznym kończąc, pozwala osiągnąć w pełni autorski produkt finalny, trafiający do ostatecznego klienta. Kalendarz lub notatnik, znajdujące się na samym końcu maszyny produkcyjnej, są zgodne z obecnie panującymi trendami oraz wymaganiami rynku.

Oferta firmy zawierająca kalendarze ścienne i kalendarze książkowe oraz notatniki i karnety świąteczne dostępna jest za pośrednictwem sklepu internetowego lub przy zamówieniach składanych drogą mailową.