Nasza strona używa plików cookies do prawidłowego działania OK Zobacz regulamin

Notatniki

Notatniki – oryginalne w swym wykonaniu zaliczamy do ekskluzywnej części naszej kolekcji. W oprawach zastosowano nowoczesne techniki zdobienia z użyciem folii metalizowanych i holograficznych. Notatnik zawiera 160 stron papieru chamois w linie, kieszonkę na tylnej okładce, kolorową tasiemkę, kapitałkę. Z pośród ośmiu wzorów opraw, cztery posiadają zamykanie na magnetyczną klapkę.

Ekskluzywną część naszej kolekcji stanowią wyjątkowo efektowne notatniki. Nowoczesne techniki zdobienia z użyciem folii metalizowanych i holograficznych czynią produkty wyjątkowymi. Ich proces produkcji pozbawiony jest „dróg na skróty”, przez co kierowane są do wszystkich ceniących sobie wyjątkowe wzornictwo, dbałość o szczegóły nawet w najdrobniejszym stopniu.

Gustowne notatniki w naszej ofercie

Oferowane notatniki liczą sobie 160 stron papieru w kolorze chamois. Na tylnej okładce posiadają dodającą smaku kieszonkę, kapitałkę i dopasowaną kolorystycznie tasiemkę. Ich rozmiar zamyka się w następujących wielkościach: 9,6 x 14,4 cm. W każdym elemencie czuć wyjątkowość produkcji, zaangażowanie przy projektowaniu i realizacji. Dostępne są w ośmiu wyjątkowych wzorach opraw, z czego połowa zamykana jest na magnetyczną klapkę.

Idealnie sprawdzą się jako wyposażenie gustownego gabinetu i biura. Pomieszczą setki notatek, złotych, choć ulotnych myśli, krótkich informacji jak i długich przemyśleń. Swoim wyglądem mogą zainspirować do procesu twórczego, uruchomią nieznane pokłady wyobraźni i otworzą myśli na szczególne przeżycia.

Oryginalny wzór produktu, dopieszczony w każdym calu styl i najwyższa jakość niemal gwarantują, że zapiski, które poczynimy w notatniku będą równie wyjątkowe jak produkt, w którym zostały poczynione.

 

Wyświetlanie 1–5 z 8 wyników