Nasza strona używa plików cookies do prawidłowego działania OK Zobacz regulamin

Karnety świąteczne

Nasza firma jest liderem w produkcji kalendarzy i notesów na rodzimym rynku. W swojej ofercie posiada również bogato zdobione karnety świąteczne, które doskonale sprawdzą w momencie, gdy będziemy chcieli wysłać życzenia świąteczne swoim pracownikom, partnerom biznesowym, klientom.

Kategoria karnetów świątecznych dzieli się na 4 podkategorie decydujące o kliencie docelowym. Znajdziemy wśród nich karty świąteczne zdobione lakierem i brokatem oznaczone jako „standard”, zdobione karnety wydrukowane na jednostronnym kartonie – „classic”, oferujące szeroki wybór form i kształtów kartki „biznes” oraz „lux”, czyli bogato zdobione, tworzone przy pomocy oryginalnych wzorów.

Wszystkie kartki posiadają odpowiednie oznaczenia, decydujące o zdobieniu. Przykładowo literka „B” świadczy o tym, że kartka jest brokatowana, „C” informuje o wkładce, „O” o wykorzystaniu papieru ozdobnego. Pełna lista oznaczeń dostępna jest na stronie firmy Jotan.

Świąteczne produkty w naszej ofercie

Karnety świąteczne dostępne w ofercie firmy Jotan są doskonałą propozycją dla instytucji, które pragną złożyć życzenia świąteczne swoim biznesowym partnerom. Kartki cechują się ogromną dbałością o szczegóły oraz atrakcyjnymi zdobieniami. Pozwolą poczuć atmosferę świąt, którą przybliżą życzenia na nich zawarte.

 

Nie znaleziono produktów które pasują do Twoich wyborów.