Nasza strona używa plików cookies do prawidłowego działania OK Zobacz regulamin

Kalendarze biurowe

Pracując przy biurku wręcz niezbędny jest natychmiastowy dostęp do kalendarza. Zawiera on zaznaczone najważniejsze terminy, daty spotkań i wydarzeń, krótkie notatki przypisane do konkretnego dnia w miesiącu oraz imieniny – szefa, przełożonych i współpracowników. Trudno wyobrazić sobie bez niego codzienną pracę. Nasza firma proponuje swoim klientom kalendarze na biurko w atrakcyjnej oprawie wizualnej.

Pomimo XXI wieku, który opanowały nowoczesne technologie i gadżety multimedialne, kalendarze biurkowe są nieodłącznym elementem wyposażenia biur i gabinetów. Posiadające atrakcyjną oprawę wizualną, dyskretnie przemycają logo i grafikę reklamową stając się doskonałym nośnikiem promocyjnym.

Kalendarz na biurko niezbędnym wyposażeniem każdego biura

Kalendarze biurkowe podzielone zostały na trzy kategorie – leżące, stojące oraz ekskluzywne, w wersji VIP. Są praktycznymi i atrakcyjnymi wizualnie produktami, z miejscem na krótkie uwagi, zawierające informacje o konkretnych dniach i wydarzeniach im przypisanych.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów oferując im możliwość stworzenia autorskich kalendarzy, z własnym tłem, motywem graficznym lub zdjęciem. Indywidualne kalendarze biurowe doskonale sprawdzą się jako nośnik reklamy przemycony w użytecznej formie.

 

Nie znaleziono produktów które pasują do Twoich wyborów.