Nasza strona używa plików cookies do prawidłowego działania OK Zobacz regulamin

Kalendarze indywidualne

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, w swojej bogatej ofercie kalendarzy książkowych, planszowych i kalendarzy trójdzielnych proponuje ich autorskie formy, wzbogacając je o dostarczone logo, grafikę czy zdjęcie. Indywidualne kalendarze są doskonałym nośnikiem reklamy oraz sposobem na budowanie własnej marki w świadomości innych osób.

Kalendarze są wciąż cenione i codziennie używane przez miliony osób na całym świecie. Umożliwiają życie zgodnie z wyznaczonym porządkiem, pozwalają na bieżąco orientować się w wydarzeniach po sobie następujących i na czerwono zaznaczać terminy alarmowe. Jeśli dodamy do tego sprawnie przemycone logo firmy oferującej kalendarze zaprzyjaźnionym klientom, grafikę przypisaną konkretnej instytucji czy inne indywidualne informacje otrzymujemy doskonałą formę nośnika reklamowego. Warto wspomnieć o rocznym terminie ważności produktu.

Kalendarze indywidualne sposobem na utrwalenie wizerunku firmy

Autorskie kalendarze gwarantują niepowtarzalność produktu, tworzone są według życzeń klientów korzystając z dostarczonych przez nich materiałów graficznych. Indywidualne odmiany dostępne w ofercie naszej firmy podzielić można na dwie grupy – tanie i standard. Pierwsza w z nich to kalendarze trójdzielne i czterodzielne, pozostała – wszystkie inne.

Indywidualne zamówienia klientów na autorskie kalendarze przyjmowane są drogą mailową. Projekty i niezbędne do druku pliki należy wysłać na nasz serwer FTP.

 

Nie znaleziono produktów które pasują do Twoich wyborów.