Nasza strona używa plików cookies do prawidłowego działania OK Zobacz regulamin

Kalendarze firmowe

Jeśli posiadasz firmę i pragniesz zagwarantować jej atrakcyjną oprawę wizualną w pomieszczeniach biurowych oraz u zaprzyjaźnionych kontrahentów, bądź stworzyć atrakcyjny nośnik reklamy, doskonałym wyborem są kalendarze firmowe oferowane przez naszą firmę w wielu formach.
W urzędach i miejscach, gdzie bycie na bieżąco z terminami jest niezwykle ważne, wciąż najatrakcyjniejszą formą kalendarza są jego trójdzielne odmiany posiadające pasek z okienkiem umożliwiający zaznaczenie dzisiejszego dnia. Dziesiątki wzorów, różne wersje kolorystyczne i miejsce na autorski nadruk czynią kalendarze trójdzielne atrakcyjnym nośnikiem reklamowym.

Kalendarze firmowe doskonałą wizytówką

Doskonała wizytówką każdej firmy są kalendarze książkowe, które w użytecznej formie, przemycają tłoczone logo i atrakcyjną oprawę, dopasowaną do standardów instytucji zamawiającej. Są często używane przez osoby żyjące zgodnie z zaplanowanym terminarzem, stając się ich niezbędnym elementem codziennej pracy.

Równie skuteczną formą dotarcia do świadomości większej liczby osób są autorskie kalendarze jedno i wieloplanszowe. Chętnie wieszane na ścianach pełnią funkcję informacyjną i często atrakcyjną ozdobę pomieszczeń.

Zamawiając kalendarz firmowy, niezbędne informacje należy kierować na nasz adres mailowy, zaś materiały i projekty wysyłać na udostępniony serwer FTP.

 

Wyświetlanie jednego wyniku