Nasza strona używa plików cookies do prawidłowego działania OK Zobacz regulamin

Kalendarze jednodzielne

W bogatej ofercie naszej firmy znajdziemy kalendarze jednodzielne. Są one najprostszą formą lubianych przez klientów form wyposażonych w pasek z czerwonym okienkiem do zaznaczania dzisiejszego dnia. Opatrzone kolorowym zdjęciem, z miejscem na nadruk nawet w przypadku małych formatów stanowią atrakcyjną cenowo i wizualnie formę potrafiącą „nieść” reklamę w użyteczny sposób.

Dostępne w naszej ofercie kalendarze jednodzielne

Oferowane przez naszą firmę kalendarze jednodzielne dostępne są w dwóch rozmiarach – małe i duże. Oba formaty posiadają pasek z przesuwnym okienkiem i lakierowane, oprawione w efekt wypukłości zdjęcie.

Rozmiar małych kalendarzy jednodzielnych to 32 x 48,5 cm, z czego 22 cm to zdjęcie. Pozostałą część stanowi pięciomiesięczne, czterojęzyczne, zawierające ponumerowane tygodnie i wypisane imieniny kalendarium oraz miejsce na nadruk, wysokie na 9 cm. Dostępne są dwa kolory kartonu pod kalendarium – białe i szare. Możliwe jest również wybranie opcji z zegarem, znajdującym się w miejscu zdjęcia. W tym przypadku dodatkowo otrzymujemy pudełko z mikrofali w standardzie.

Duże kalendarze jednodzielne posiadają wymiary 42 x 56 cm. 29,5 cm wysokości zajmuje zdjęcie, z opcjonalnym zegarem, 40 x 9 cm stanowi miejsce na indywidualny nadruk. Oferowane w tej opcji kalendarium jest trzymiesięczne, czterojęzyczne, posiada numeracje tygodni i imieniny. Dostępne są również formy z zegarem zapakowane w białe pudełko z mikrofali.

 

Nie znaleziono produktów które pasują do Twoich wyborów.