Nasza strona używa plików cookies do prawidłowego działania OK Zobacz regulamin

kalendarze reklamowe

Nasza firma pojawiła się na polskim rynku w 1990 roku, kiedy to świadczyła usługi będąc regionalną drukarnią reklamową. Kolejnym etapem rozwoju była produkcja i sprzedaż kalendarzy reklamowych, notatników i karnetów świątecznych, ostatecznie stając się liderem w branży na rodzimym rynku. Dzięki bogatemu zapleczu produkcyjnemu oferuje niezwykle atrakcyjne ceny, nie rezygnując przy tym z wysokiej jakości i atrakcyjnych wizualnie projektów.

W bogatej ofercie firmy znajdziemy kalendarze książkowe, planszowe, kalendarze trójdzielne oraz kalendarze wieloplanszowe. Każdy z nich wykonany jest według autorskich projektów, z dobrej jakości materiałów, dostępny w dziesiątkach wzorów. Co ważne dla klienta – są to również tanie produkty, których niska cena jest wynikiem sprawnych działań handlowych.

Wysoka jakość produktów oferowanych przez naszą firmę została już trzykrotnie zauważona i wyróżniona w trakcie Ogólnopolskiego Przeglądu Kalendarzy VIDIVAL w Wilanowie. Jest rok rocznie prezentowana podczas największego wydarzenia branży reklamowej Europy Środkowej – Ogólnopolskich Targów Reklamy REMADAYS, które pozwalają na zdobycie nowych partnerów handlowych oraz inspiracji do pracy w tej niezwykle dynamicznie rozwijającej się branży.