Nasza strona używa plików cookies do prawidłowego działania OK Zobacz regulamin

Plakatowe

Wciąż niezwykłą popularnością cieszą się kalendarze plakatowe, mieszczące na froncie niezbędne kalendarium, formę wizualną oraz miejsce na nadruk. Drukowane są na papierze, który nie straci na swojej atrakcyjności przez czas używania – 365 dni. Nie tylko zdobią, ale są funkcjonalne oraz przekazują treści reklamowe.

Plakaty od zawsze były chętnie wybieraną formą ozdobną. Często są decydującym o charakterze pomieszczenia produktem, który zdobiąc ścianę nadaje stylu całemu wnętrzu. Doskonałym pomysłem na uzupełnienie o charakter funkcjonalny bądź reklamowy jest wzbogacenie ich o kalendarium, dzięki czemu nie tylko zdobią, ale okazują się przydatne w każdym pomieszczeniu.

 

Zawarte w atrakcyjnej formie kalendarze plakatowe

Kalendarze plakatowe oferowane przez naszą firmę dostępne są w różnych rozmiarach. Posiadają wiele gotowych wzorów umożliwiając tym samym dopasowanie ich do pomieszczenia, które będą zdobić. Obok gotowych wzorów istnieje możliwość zamieszczenia swojej treści reklamowej, która indywidualizuje produkt i nadaje mu charakter reklamowy. Tym samym przy zachowaniu atrakcyjnych właściwości wizualnych, produkt jest w pełni funkcjonalny – posiada użyteczne kalendarium, oraz pełni funkcję reklamową.

 

Nie znaleziono produktów które pasują do Twoich wyborów.