Nasza strona używa plików cookies do prawidłowego działania OK Zobacz regulamin

Kalendarze Trójdzielne

Kalendarze Trójdzielne wykonane z dobrej jakości materiałów, posiadają: wypukłą główkę (zdjęcie) z zawieszką – pokrytą lakierem UV, podkład (plecy) w pięciu wersjach kolorystycznych, wypustki do przytrzymywania kalendarium, 3 wersje kalendarium do wyboru, pasek z okienkiem, miejsce na nadruk. Dostępne 30 wzorów zdjęć w tym 4 wzory z zegarem. Kalendarz zapakowany w kopertę z białego kartonu.

Najpopularniejszą formą kalendarzy dzielonych są te trójdzielne, posiadające na froncie kalendarium z widocznymi trzema miesiącami. Oferowane przez naszą firmę kalendarze wykonane są z dobrej jakości materiałów, posiadają atrakcyjną formę graficzną i miejsce na nadruk oraz atrakcyjną cenę.

Użyteczne i lubiane kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne wyposażone są w wypukłe, pokryte lakierem UV zdjęcie zakończone zawieszką. Oferują możliwość wyboru koloru podkładu oraz wersji kalendarium. Dostępne są w 30 wzorach, z czego 4 z nich posiadają zegar.

Dostępne w przypadku kalendarzy trójdzielnych kalendarium podzielone zostało na trzy rodzajeclassic, standard oraz planer. Każde z nich to inny układ tygodni, jednak wszystkie posiadają na wyposażeniu pasek z przesuwnym okienkiem do zaznaczania aktualnego dnia.

Rozmiar kalendarzy trójdzielnych to 32 x 85,5cm, z czego 22 cm wysokości zajmuje zdjęcie lub zegar, powierzchnia 30 x 9 cm przeznaczona jest na indywidualny nadruk.

Kalendarze trójdzielne widoczne są zarówno w biurach, jak i w mieszkaniach i prywatnych gabinetach. Atrakcyjna forma graficzna, wysokiej jakości materiały i przydatne okienko do zaznaczania aktualnego terminu czynią produkt niezwykle korzystnym gotowym być – poza pełnieniem użytecznych funkcji – doskonałym nośnikiem reklamy.