Nasza strona używa plików cookies do prawidłowego działania OK Zobacz regulamin

Kalendarze ze zdjęciami

Większa część kalendarzy oferowanych przez lidera w branży, naszą firmę, wzbogacona jest o atrakcyjną grafikę. Przykładem są kalendarze planszowe, na swoich stronach posiadające zdjęcia wydrukowane w wysokiej jakości, których celem jest dopełnienie kalendarium. Wyjątkową ofertą są kalendarze ze zdjęciem, które od strony wizualnej tworzy klient realizując swoje pomysły.

Kalendarze w celu podniesienia atrakcyjności warstwy wizualnej posiadają wydrukowane zdjęcia sąsiadujące z kalendarium. Mogą przedstawiać dowolne sytuacje i prezentować postacie wybrane przez klienta w trakcie zakupu. Nic nie stoi również na przeszkodzie by zamówić kalendarze ze zdjęciami dostarczonymi przez zleceniodawcę. Zabieg ten umożliwi stworzenie autorskiego produktu, spełniającego wszystkie wymagania klienta.

Wśród kalendarzy, które możemy poddać procesowi personalizacji znajdziemy jednodzielne, trójdzielne, czterodzielne, panoramiczne, wieloplanszowe oraz zawierające zegar. Każdy z tych typów możemy opatrzyć własnym logiem bądź wybraną grafiką.

Kalendarz ze zdjeciami to doskonały sposób na reklamę. W jego centralnej części można umieścić fotografię firmy czy miejsce przywołujące na myśl sytuację kojarzącą się z produktem, który chcemy zareklamować. Oferujemy pęłną dowolność pozostawiając stworzenie autorskiego produktu klientowi.

 

Nie znaleziono produktów które pasują do Twoich wyborów.