Nasza strona używa plików cookies do prawidłowego działania OK Zobacz regulamin

Kalendarze Wieloplanszowe

Kalendarze Wieloplanszowe składają się z okładki lakierowanej UV, dwunastu kart papieru kredowego, kartonowych pleców z miejscem na nadruk, białej spirali z zawieszką. Kalendarze opracowane w ponad 30 tytułach, zawierają profesjonalne fotografie, kalendarium z numeracją tygodni w układzie z imieninami i bez imienin.

Bardziej zaawansowaną formą kalendarzy planszowych są ich wieloplanszowe odpowiedniki. Na dwunastu stronach zawarte jest kalendarium z numeracją tygodni wzbogacone zdjęciami, miejscem na nadruk na oraz spiralą z zawieszką. Z racji większej ilości stron, kalendarze wieloplanszowe to comiesięczne zmiany wizualne pozwalające na nieustanie nowe doznania wizualne.

Kalendarze wieloplanszowe składają się z okładki i dwunastu kart drukowanych na papierze kredowym. Każda z nich posiada inne zdjęcie. Wzbogacona jest o trójjęzyczne kalendarium z numeracją tygodni oraz kartonowe plecki, które wystają poza dolny bieg kalendarza. Miejsce to przeznaczone jest na indywidualny nadruk, dzięki czemu zamówiony kalendarz otrzyma autorski i reklamowy charakter.

Kalendarze wieloplanszowe zapewniają comiesięczne zmiany

W ofercie firmy znajdziemy trzy rodzaje kalendarzy wieloplanszowych.

Pierwsze z nich – standardowe – mają wymiary 33 x 50 cm, z czego 6cm poświęcono na nadruk. Strony kalendarza drukowane są zarówno na matowym jak i błyszczącym papierze kredowym.

Wersja luksusowa jest większa – jej wymiary to 45 x 70 cm. W wartościach tych zawarto miejsce na nadruk, wysokości 8 cm. Strony tego typu kalendarza spięte są czarną spiralą z wieszakiem, wydrukowane na matowym papierze kredowym.

Jeszcze inne wymiary mają kalendarze pionowe – 24 x 76 cm, Podobnie jak pozostałe rodzaje udostępniają miejsce na nadruk, który w tym przypadku wysokości 7 cm.