Nasza strona używa plików cookies do prawidłowego działania OK Zobacz regulamin

Biuwary

Jednymi z częściej używanych przedmiotów biurowych, które z znaczny sposób ułatwiają codzienną pracę, planowanie wydarzeń i spotkań są biuwary, czyli połączenie kalendarza z notatnikiem przybierające kształt podkładki na biurko. Dzięki formie jaką obierają zawsze są pod ręką, a sporządzone zapiski w zasięgu wzorku. Oferta naszej firmy przewiduje produkcję tego typu kalendarzy, przyjmując autorskie projekty czyniąc, iż biuwary opatrzone są indywidualnym logiem i grafiką klienta.

Biuwary formą reklamy użytkowej

Biurowary doskonale sprawdzą się jako materiały promocyjne. W przeciwieństwie do innych reklamowych gadżetów, zawsze zdobią biurko, stając się jego nieodłączną częścią. Wysoka funkcjonalność połączona z niskimi kosztami produkcji sprawiają, że fuzja kalendarza z ogromnym notatnikiem biurkowym zyskuje coraz większą liczbę klientów.

Wysokiej jakości druk, trwałość pozwalająca na wykorzystanie produktu przez cały rok, dbałość o detale oraz profesjonalny projekt graficzny sprawiają, że biuwary prezentują się niezwykle atrakcyjnie. Ponad 20-letnie doświadczenie oraz sprawne zaplecze produkcyjno-handlowe czynią ofertę firmy wartą uwagi.

Biuwary cechują się nie tylko wysoką użytecznością, ale są również doskonałą formą niesienia reklamy. Notatki będące zawsze pod ręką, kalendarz w zasięgu wzroku plus graficzna promocja firmy – tak w kilku słowach można opisać produkt.

 

Nie znaleziono produktów które pasują do Twoich wyborów.