Nasza strona używa plików cookies do prawidłowego działania OK Zobacz regulamin

Kalendarze Książkowe

Kalendarze książkowe posiadają skóropodobne oprawy o różnych układach przeszyć i łączeń   materiałów, które poddają się tłoczeniom i grawerom laserowym. Papier w kolorze chamois, wycinane registry, kolorowa tasiemka. Kalendarz zawiera część informacyjną, planer roczny, kalendarium w układzie dziennym, teleadresownik, kolorowe mapy Polski i Europy.

Korzystają z nich wszyscy, którzy potrzebują w każdym momencie mieć dostęp do osobistego terminarza. Idealnie sprawdzą się jako notatnik. W biurach służą do umawiania spotkań. Mowa oczywiście o kalendarzach książkowych, które mogą pełnić wiele użytecznych funkcji, a jednocześnie być wizytówką firm i instytucji.

Indywidualne kalendarze książkowe

Dostępne w ofercie  kalendarze książkowe posiadają skóropodobne oprawy. Mogą mieć różne układy przeszyć i łączeń materiałów. Na nich wykonywane są tłoczenia i grawery pozwalające nadać produktowi indywidualny charakter.

Kalendarze książkowe posiadają papier w kolorze chamois, wycinane registry i użyteczną, kolorową tasiemkę. Na kartkach zawierają część informacyjną, planer roczny, dzienne kalendarium, książkę teleadresową oraz kolorowe mapy Polski i Europy.

W ofercie naszego sklepu znajdziemy różne wymiary kalendarzy – A6, A5, A4, B5 – oraz pudełka do nich. Rozróżnia je układ kalendarium (dzienny lub tygodniowy) oraz obecność, lub brak, registrów.

Kalendarze zamknięte w formie książki mogą być nośnikiem reklamowym lub indywidualnym dzienniczkiem z przydatnym kalendarium. Skóropodobna oprawa poddająca się zmianom stanowi doskonałe miejsce na autorskie ingerencje nadające produktowi indywidualny charakter.