Nasza strona używa plików cookies do prawidłowego działania OK Zobacz regulamin

Kalendarze Planszowe

Kalendarze Planszowe dostępne są w formatach A1 i B1. Wydrukowane na papierze kredowym 170 g/m , oprawione aluminiowymi listwami, pokryte wybiórczo lakierem UV. Kalendarze cechuje różnorodna tematyka (32 wzory), przejrzyste kalendarium, miejsce na nadruk.

Kalendarze planszowe oferowane przez naszą firmę pełnią trzy funkcję – potrafią wizualnie uatrakcyjnić pomieszczenie, na którego ścianach wiszą, zawierają funkcjonalne kalendarium oraz mogą nieść treść reklamową z racji obecności miejsca na nadruk.

Proponowane klientom kalendarze planszowe dostępne są w dwóch formatach – A1 i B1, czyli odpowiednio mają rozmiar 61 x 86 cm (obszar na nadruk wynosi 61 x 11 cm) oraz 68 x 100 cm (obszar na nadruk wynosi 68 x 12 cm). Wydrukowane są na papierze kredowym błyszczącym lub matowym o gramaturze 170 g/m, co pozwala na zachowanie wysokiej jakości plakatu przez 365 dni, kiedy to będzie aktualny.

Kalendarium zawarte na plakacie dostępne jest w trzech językach – polskim, angielskim oraz niemieckim wraz z numeracją tygodni. Część z kalendarzy posiada informacje o imieninach przypisanych do konkretnych dat.

Wszystkie kalendarze planszowe wykończone są aluminiowymi listwami co zapewnia im schludny wygląd i wysoką użyteczność. W połączeniu z kredowym papierem o wysokiej gramaturze i wybiórczym lakierem UV na zdjęciach tworzą produkt niezwykle atrakcyjny wizualnie.

Oferowane przez sklep kalendarze planszowe dostępne są w 32 wzorach przedstawiających różną tematykę. Będą zatem pasować zarówno do warsztatu samochodowego, jak i sekretariatu czy gabinetu zachowując przy tym wysoką funkcjonalność z racji zawartego kalendarium oraz nieść treść reklamową.